صفحه اول - اخبار - فیلم ها - نقد و یادداشت - ویدئو - هنرمندان - جدول فروش - نویسنده ها

پرسش و پاسخ   |  درباره ما   |   تماس با ما   |   تبلیغات  |   پیشخوان نشریات (جدید)

جدول ارزشگذاری نویسندگان بر فیلم های:

دهه نود (از سال 1390 تا کنون)

روی پرده  -  اکران 1397  -    اکران 1396  -   اکران 1395  -   اکران 1394  -  اکران 1393  -  اکران 1392  -  اکران 1391  -  اکران 1390

جشنواره 37 فیلم فجر - جشنواره 36 فیلم فجر - جشنواره 35 فیلم فجر - جشنواره 34 فیلم فجر - جشنواره 33 فیلم فجر - جشنواره 32 فیلم فجرجشنواره 31 فیلم فجر

جستجو (فیلم ها، هنرمندان، نویسنده ها)   

انتخاب رنگ پس زمینه صفحه: 

New Page 1

231 روز از آغاز جشنواره گذشته

برنامه نمایش فیلم ها در سینمای اصحاب رسانه

چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه

13:00: مستند «خانه ای برای تو» ساخته مهدی بخشی مقدم

15:30: غلامرضا تختی (بهرام توکلی)

18:30: سال دوم دانشکده من (رسول صدرعاملی)

21:30: معکوس (پولاد کیمیایی)


پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه

13:00: انیمیشن «آخرین داستان» ساخته اشکان رهگذر

15:30: بنفشه آفریقایی (مونا زندی حقیقی)

18:30: تیغ و ترمه (کیومرث پوراحمد)

21:30: درخونگاه (سیاوش اسعدی)


جمعه ۱۲ بهمن ماه

13:00: مستند «بهارستان خانه ملت» به کارگردانی بابک بهداد

15:30: ناگهان درخت (صفی یزدانیان)

18:30: قصر شیرین (سیدرضا میرکریمی)

21:30: سمفونی نهم (محمدرضا هنرمند)


شنبه ۱۳ بهمن ماه

13:00: انیمیشن «شب آفتابی» ساخته علی مدنی

15:30: مسخره‌ باز (همایون غنی زاده)

18:30: روزهای نارنجی (آرش لاهوتی)

21:30: زهرمار (جواد رضویان)


یکشنبه ۱۴ بهمن ماه

13:00: مستند «دلبند» ساخته یاسر طالبی

15:30: خون خدا (مرتضی علی عباس میرزایی)

18:30: طلا (پرویز شهبازی)

21:30: شبی که ماه کامل شد (نرگس آبیار)


 

دوشنبه ۱۵ بهمن ماه

13:00: انیمیشن «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی

15:30: یلدا (مسعود بخشی)

18:30: جمشیدیه (یلدا جبلی)

21:30: مردی بدون سایه (علیرضا رئیسیان)


سه شنبه ۱۶ بهمن ماه

13:00:مستند «نت های مسی یک رویا» ساخته رضا فرهمند

15:30: دیدن این فیلم جرم است! (رضا زهتاب‌چیان)

18:30:  23 نفر (مهدی جعفری)

21:30: پالتو شتری (مهدی علی میرزایی)


چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه

13:00: بسته فیلم های کوتاه

15:30: متری شِشُ و نیم (سعید روستایی)

18:30: ایده اصلی (آزیتا موگویی)

21:30: سرخپوست (نیما جاویدی)


پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه

13:00: مستند «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» ساخته زینب تبریزی

15:30: سونامی (میلاد صدرعاملی)

18:30: جان دار (حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری)

21:30: قسم (محسن طنابنده)


یکشنبه ۲۱ بهمن ماه

13:00: آشفته گی (فریدون جیرانی)

15:30: حمال طلا (تورج اصلانی)

18:30: ماجرای نیمروز 2: رد خون (محمدحسین مهدویان)

21:30: اعلام نامزدها

Header

::  نقل مطالب و عکس های اختصاصی سی نت بدون ذکر منبع، نام نويسنده و نام عکاس ممنوع است  ::


صفحه اول  |   اخبار  |  فیلم ها  |   هنرمندان   |   نقد و یادداشت  |  نويسنده ها   |  ویدئو  |  پرسش و پاسخ   |  درباره ما    تماس با ما  |   جدول فروش   |   تبلیغات

 

.......................................................................................................................................................................

 

  كليه حقوق اين سايت براي سایت سی نت (cinetmag.com) محفوظ است.

Copyright © 2002 - 2013 Cinetmag.com All rights reserved


طراحی و اجرا: استودیو سی نت